barmin
10 بهمن 1401 - 14:13

رتبه‌های ۵۰ درصد معلمان شاغل و بازنشسته‌ تعیین شد

معاون آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: رتبه‌های ۱ و ۲ شاغلین و رتبه‌های ۱ تا ۳ بازنشسته‌ها مورد بررسی قرار گرفت که رتبه‌های بیش از ۵۰ درصد از آنها مورد تائید قرار گرفته است و همکاران به مدت ۱۰ روز فرصت اعتراض دارند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، مهدی نیک‌فر؛ معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع شهرستان‌های استان تهران اظهار کرد: جهت تعیین تکلیف پرونده حدود 11 هزار و 500 نفر از همکاران فرهنگی شاغل و بازنشسته سال 1400 که مراحل رتبه‌بندی آنها در سامانه مربوطه تکمیل شده است، میز خدمت رتبه‌بندی استان تشکیل جلسه داد.

وی افزود: بر این اساس از میان این تعداد، رتبه‌های 1 و 2 شاغلین و رتبه‌های 1 تا 3 بازنشسته‌ها مورد بررسی قرار گرفت که رتبه‌های بیش از 50 درصد از آنها مورد تأیید قرار گرفته و در سامانه http://my.medu.ir قابل مشاهده است و همکاران به مدت 10 روز بعد از تأیید رتبه‌، فرصت اعتراض دارند.

نیک‌فر درخصوص رتبه‌بندی سایر همکاران تصریح کرد: در فرصت باقی مانده پرونده‌های بارگذاری شده همکاران در سامانه رتبه‌بندی در هیئت ممیزه مناطق و استان بررسی و پس از تأیید اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع مدیرکل، خاطرنشان کرد: پیگیری ثبت و تأیید مراحل رتبه‌بندی در سامانه http://Rtb.medu.ir توسط همکاران مشمول طرح رتبه‌بندی مورد تأکید است.

شایان ذکر است رتبه‌های 1 و 2 در هیئت ممیزه مناطق، رتبه 3 در هیئت ممیزه استان و رتبه‌های 4 و 5  توسط هیئت ممیزه حوزه ستادی مورد بررسی و تأیید قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1007537