barmin
27 اسفند 1401 - 10:57

پیام مدیران نفت به هواداران مسجدسلیمانی

مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان با انتخاب ابراهیم اشکش به‌عنوان سرمربی، یک پیام مهم را به هواداران این تیم مخابره کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، ابراهیم اشکش برای دومین بار در فصل جاری، به‌عنوان چهارمین سرمربی هدایت تیم نفت مسجدسلیمان را در لیگ جاری بر عهده گرفت.

پس از جدایی مهاجری، این مربی به دعوت مدیران باشگاه نفت، از هدایت استقلال ملاثانی در لیگ دسته اول کناره‌گیری کرد و روی نیمکت مسجدسلیمانی‌ها نشست.

اقدامی که منجر به تحمل چهار شکست متوالی با سرمربیگری اشکش شد و جرقه‌های استمرار این وضعیت اسفناک نفت در قعر جدول، زده شد.

ضمن اینکه اشکش بدون کسب امتیاز در نخستین تجربه لیگ برتری، نفت را ترک کرد، انتقادهای فراوانی نیز از نحوه نمایش این تیم در این چهار بازی وجود داشت.

حالا و با کناره‌گیری عنایتی از هدایت نفتی‌ها، در حالی که گفته می‌شد محمود فکری مدنظر مدیران این باشگاه قرار دارد، به ناگاه شب گذشته از ابراهیم اشکش به عنوان سرمربی جدید نفتی‌ها در فاصله هفت هفته پایانی رقابت‌ها پرده برداشته شد.

نفتی‌ها در هفت هفته باقیمانده، با تراکتور، ذوب‌آهن، سپاهان و ملوان در خانه مصاف خواهند کرد، مس رفسنجان، فولاد و آلومینیوم نیز پذیرای این تیم در خارج از خانه خواهند بود.

با این اوصاف، مدیران باشگاه نفت با انتخاب اشکش و نظر به بازی‌های باقیمانده این تیم در لیگ برتر، پیامی حاوی استیصال، نومیدی و پذیرش سقوط را به هواداران خود مخابره کردند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1098709